Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відбулася ІІІ всеукраїнська науково-практична конференція

Щорічна науково-практична конференція «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва», відбулася 23 листопада 2016 року у стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за ініціативи кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Початок роботи конференції привітали доктор історичних наук, професор, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенко Сергій Валерійович та доктор педагогічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Десятов Тимофій Михайлович.

Ми дякуємо за активну участь у III Всеукраїнській конференції:

Кращі студенти-доповідачі отримали подяки за свої виступи та підготовлені презентації. Сподіваємось, це стане гарним стартом їх наукового шляху!

conf-odpm-dsc_9006

Приємно, що з кожним роком стає все більше учасників, це підкреслює актуальність теми конференції та небайдужість до розвитку сучасного мистецтва. Тому плануємо розвиватись далі та вийти на новий, міжнародний рівень конференції.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com