Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Благодійний аукціон у приміщенні Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка

Благодійний аукціон відбувся 18 жовтня у приміщенні Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка. Лотами стали картини юних художників Черкас створені у рамках мистецького конкурсу «І оживає дух козацький…».

Сцени з буденного життя козаків, героїчні битви та мужні постаті отаманів; безліч оригінальних технік, серед яких літографії, колаж, акварель та навіть малюнок кольоровим піском вразили учасників аукціону та нікого не залишили байдужим. Серед кращих робіт-лотів, які «пішли з молотка» були й твори студентів Черкаського національного університету – Тищенко Наталії (ІІІ курс), Копил Марії (ІІІ курс), Дмитренко Тетяни (ІV курс) та Трощенко Таміли (ІІ курс).

Сценка з козаком на бойовому коні, що несеться у вир боротьби (виконана Дмитренко Тетяною у техніці акварелі) справила неабияке враження на глядачів та змусила поборотись за право придбати даний лот. Робота Тищенко Наталії була придбана шанованою у місті видавчинею – Чабаненко Юлією, яка відзначила високу професійну майстерність робіт, багато з яких можуть бути ілюстраціями друкованих видань.

Зібрані за продаж картин кошти організатори передадуть до дитячого онкологічного центру для придбання ліків.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com