Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Бачити просто — персональна виставка Владислава Тимошенко

Бачити просто – гасло першої персональної виставки фотографа Владислава Тимошенко, голови Черкаської обласної організації Національної спілки фотохудожників України, викладача кафедри ОДПМ ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Експозиція представлена двадцятьма пейзажними фотографіями, виконаними в різних живописних куточках України: ландшафти Карпат, кам’янистий берег Тясьмину, широкі береги Дніпра та затишні куточки Черкас. Найбільше роботи фотографа вирізняються своєю деталізацією, яку, здається, можна відчути на дотик. Кожна робота вирішена в складному колориті та підкреслює стан природи у моменті, зображеному на знімку.

Привітали колегу із відкриттям першої виставки викладачі кафедри ОДПМ, директор ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, професор Десятов Тимофій Михайлович та ректор ЧНУ імені Богдана Хмельницького Черевко Олександр Володимирович.

Експозиція є не лише окрасою виставкової зали, але й чудовою мотивацією для студентів, які відвідують залу та навчаються поруч із фото-пейзажами, виконаними їх викладачем та куратором.

Виставка надихає на подорожі, викликає приємні спогади та асоціації. Відвідати виставку можна до 15 червня у Виставковому залі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (м. Черкаси, вулиці Остафія Дашковича, 24).

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com