Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-Зустріч з Іваном Фізером: ліпимо окарини

Минулого четверга на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулася захоплююча «Артка-зустріч» з Іваном Фізером — відомим керамістом та викладачем нашої кафедри.

Під час заходу студенти та гості майстер-класу мали нагоду долучитися до процесу ліплення окарин — традиційних глиняних духових інструментів. Іван Фізер, маестро в царині кераміки, ділився своїми знаннями та досвідом, надихаючи присутніх на творчі експерименти.

Атмосфера була наповнена захопленням та натхненням. Учасники зустрічі з ентузіазмом ліпили окарини, розвиваючи свої навички роботи з глиною. Кожен виріб був унікальним, відображаючи індивідуальність та творчість авторів.

Захід став чудовою нагодою для студентів отримати практичний досвід, поринути в світ керамічного мистецтва та відкрити для себе нові горизонти творчості. Ми вдячні Івану Фізеру за його натхненну майстерність та готовність ділитися своїми знаннями з молодим поколінням митців.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з нетерпінням чекає на нові «Артка-зустрічі» та продовжує плекати таланти майбутніх художників і майстрів прикладного мистецтва.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com