Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-Зустріч: Стажування в Польщі 2019


Студенти Артка-Зустрічі
Втретє студенти кафедри ОДПМ стали учасниками міжнародного стажування у Академії імені Яна Длугоша. Ми зустрілись із Наталкою Теліженко, Аріною Вірстовою, Ольгою Собченко, Мариною Гаркавенко та Іваном Манзенко аби обговорити результати їх стажування та перейняти закордонний досвід.

«Найбільш цікавими були завдання з живопису – це нестандартні натюрморті, які дуже сильно відрізняються від наших академічних постановок. Було б дуже добре, аби у нас теж була можливість приймати участь у постановці складних, абстрактних, не академічних постановок для авангардних робіт. Таке мистецтво, на нашу думку, більш затребувано у сучасному світі. Також було б цікаво якомога більше стилізувати, виконувати творчі роботи на вільну тематику. Завдання з копіювання визначних творів мистецтва теж виявилось напрочуд цікавим та пізнавальним».

«Самоорганізація студенів на високому рівні, ти можеш відвідати будь-яку майстерню будь-якого викладача, подивитись як працює інша група. Багато часу студенти проводять у майстернях самостійно, доступ туди відкритий постійно».

«Якщо підсумувати три місяці нашого стажування, то можна було б і у наше навчання в Україні ввести такі завдання, як нестандартні, авангардні натюрморти, створення копії робіт видатних художників епохи Відродження та Середньовіччя, вивчення технології виготовлення фарб та полотен. А також цікавим та корисним було б залучення викладачів із-за кордону для практичної роботи або викладання дисциплін».

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com