Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-Зустріч: Сергій Криниця — майстер-клас з композиції у фотографії

16 квітня о 15:00 на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбудеться унікальний майстер-клас з композиції у фотографії. До нас завітає відомий український фотохудожник Сергій Криниця.

Сергій Криниця — визнаний майстер фотомистецтва, чиї роботи неодноразово відзначалися на престижних міжнародних конкурсах та виставках. Він є автором величезної кількості персональних виставок, фотографій пам’яток України в Вікіпедії і не тільки та учасником багатьох колективних проєктів. Його твори Ви неодмінно бачили але не знали, що це вони його.

Під час майстер-класу пан Сергій поділиться своїми секретами композиційної майстерності у фотографії. Він розкриє основні принципи та прийоми, які допомагають створювати гармонійні, виразні та змістовні знімки.

Учасники матимуть унікальну можливість не лише прослухати лекцію від визнаного професіонала, а й взяти безпосередню участь у практичних вправах. Спільно з Сергієм вони зможуть попрактикуватися у компонуванні кадру, виборі ракурсу та освітлення.

Сергій Олександрович певно буде першою людиною на наших Артка-Зустрічах в кого є «своя сторінка у Вікіпедії». Ми пишаємося, що знаємо його особисто.

Запрошуємо всіх бажаючих — від аматорів до досвідчених фотографів — приєднатися до цієї захоплюючої події. Майстер-клас стане чудовою нагодою поглибити свої знання, отримати натхнення та відкрити нові творчі горизонти у фотомистецтві.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com