Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-зустріч: Майстер-клас Івана Фізера з кераміки «Свищик»

У цю п’ятницю, 15 грудня, відбулась захоплююча Артка-Зустріч у виставковій залі нашої кафедри, де особливим гостем був визначний художник-кераміст, викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Іван Іванович Фізер. Майстер-клас об’єднав студентів, дітей з мистецьких шкіл, колишніх випускників та гостей заходу.

На протязі заходу учасники майстер-класу виготовили неймовірні творіння — близько 30 чарівних баранців свищиків з керамічної глини. Ці витвори мистецтва, після висихання та обпалення в печі, з’являться на благодійному ярмарку. Усі зароблені кошти будуть передані на підтримку Збройних Сил України.

Організатори події висловлюють свою глибоку вдячність всім учасникам, що брали участь у майстер-класі. Ми сподіваємося, що цей захід не лише збагатив досвід усіх присутніх, але й став важливим кроком у розвитку мистецтва та підтримці наших військових. Запрошуємо всіх зацікавлених на подібні майстер-класи в майбутньому, адже кожен може знайти для себе щось особливе у світі творчості.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com