Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-Зустріч: Майстер-клас Івана Фізера — керамічна чашка

У п’ятницю 31 березня, у Виставковому залі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбувся майстер-клас з кераміки від викладача кафедри Івана Івановича Фізера. Це вже не перший подібний захід від Івана Івановича. В минулому, ми проводили Артку-Зустріч з його «Свистульками». на цей раз, студенти та гості кафедри займалися ліпленням чашок, які після висушування будуть покриті глазур’ю та продані на студентських ярмарках та аукціонах. Усі зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України. Майстер-клас виявився дуже популярним серед студентів, які з цікавістю долучилися до процесу творчості та благодійності. Іван Іванович, детально пояснював студентам про техніку ліплення з глини, демонстрував та допомагав у створенні різних форм та візерунків. В результаті студенти створили чашки різних форм та візерунків, кожна з яких виявилася унікальною та особливою.

Майстер-клас з кераміки був організований, як частина культурно-мистецького заходу на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Артка-Зустріч». Він мав на меті не тільки навчити студентів новій техніці роботи з глиною, але й збільшити усвідомлення студентів про соціальну відповідальність та важливість благодійної діяльності.

Щиро надіємось, що всі учасники майстер-класу отримали задоволення від успішності заходу та дякуємо всім учасникам за їх творчість та внесок у благодійну справу. Скільки буде наших сил та можливостей, подібні культурно-мистецькі заходи будуть проводитися на кафедрі, тому що вони допомагають студентам розвивати свої творчі здібності та відчувати себе корисними членами суспільства.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com