Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Кафедра ОДПМ на Черкаському книжковому фестивалі — 2019

Кафедра на Черкаському книжковому фестивалі, 2019

Уже втретє в Черкасах відбувся книжковий фестиваль і кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва традиційно долучитись до цього чудового дійства.

Студенти кафедри ОДПМ проводили декілька творчих майстер-класів для відвідувачів. Студентки третього курсу — Вдовик Юлія, Соколова Анастасія, Банах Юлія, Какауліна Ганна, Кононенко Катерина, Ясинська Ярослава під керівництвом викладача кафедри Соколенко Дар’ї Андріївни провели майстер-класи з петриківського розпису листівок, створення закладинок з секретами з кольорового паперу та розпис на старому пергаменті «Листівка з фестивалю».

Студенти та викладачі кафедри також приймали активну участь у дискусіях та тематичних виступах протягом усіх трьох днів Книжкового фестивалю! У презентації книги «65 українських шедеврів» від мистецтвознавиці Діани Клочко разом з директоркою Черкаського обласного художнього музею Ольги Гладун приймала участь і наша студентка, українська художниця Тетяна Черевань. Старший викладач кафедри Гонца Федір Анатолійович разом з науковим співробітником Черкаського обласного краєзнавчого музею Сергієм Ганицьким та студентом навчально-наукового інституту історії і філософії ЧНУ, автором проекту «На районі», журналіст «Громадського телебачення» Олексій Шандра взяв участь у дискусії «Нова архітектура Черкас: мейкап чи тотальна пластика?» присв’яченій проблемі збереження старої архітектури міста.

Дякуємо за чудову можливість організаторам фестивалю стати частиною свята!

Книжковий фестиваль у Черкасах – це гарна можливість для кожного познайомитись із творчими та активними людьми, зустрітись із однодумцями, побачити та придбати прекрасні сучасні видання. Для молодого дизайнера та художника дуже важливо побачити шляхи реалізації свого потенціалу, оглянути художній та естетичний рівень сучасних видань. Участь студентів у проведенні майстер-класів дає їм змогу передати свій художній досвід дітям та дорослим, отримати задоволення від спілкування із учасниками та застосувати набуті педагогічні навички.

Як відбувалась наша участь на книжковому фестивалі у 2018 році ви можете переглянути за посиланням.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com