Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

АНОНС: Відкриття виставки Ольги Курської «ХРОНІКИ ПЕРЕМОГИ»

Запрошуємо на відкриття персональної виставки нашої випускниці Ольги Курської «Хроніки Перемоги»! Відкриття відбудеться о 16:00 у виставковій залі корпуса №4 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, за адресою: Черкаси, вулиця Остафія Дашковича, 24.

Ця війна триває не з 24 лютого і навіть не з 2014 року. Ця війна триває вже кілька сторіч. Наше завдання – закарбувати в пам’яті всі ключові події, запам’ятати на рівні ДНК, хто ворог і чого від нього чекати. Наше завдання – вберегти майбутні покоління від помилок попередників. У кожного свій фронт, мій фронт – мистецтво.

Ольга Курська

Картини, малюнки, скетчі, замальовки, рефлексії за знаковими подіями від 24 лютого і до сьогодні. Чимало важливих моментів російсько-української війни ще не відтворено, багато картин на рівні ідей, чекають свого часу. Тут представлені 47 робіт у різних техніках і стилях. Одні написані за кілька годин, інші – за кілька тижнів. Всі об’єднані вірою в перемогу і в кожного, хто стоїть на захисті нашої країни.

Виставка присвячується Збройним Силам України, Повітряним Силам ЗСУ, підрозділам ППО, Нацгвардії, ТрО ЗСУ, Патрульній поліції, ДСНС, СБУ, пожежникам, медикам, енергетикам, волонтерам, кожному українцю, усім, хто захищає Україну. Дякую бійцям, які тримають фронт, завдяки вашим надзусиллям ми тримаємо тил. Ми цінуємо, ми віримо й довіряємо вам. І ми тримаємось, бо тримаєтесь Ви.

Курська Ольга. Народилась та виросла в Черкасах, в 2014 році закінчила кафедру ОДПМ Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Викладач живопису Клименко В.І. Керівник дипломів Фізер І.В.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com