Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захід перенесено — Артка-зустріч: дизайнерка Олена Окунєва

Запрошуємо на Артку-зустріч з Оленою Окунєвою, яка відбудеться 24 лютого о 16:20 в приміщені Виставкової зали кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Чекаського національного університету ім. Б. Хмельницького, що знаходиться за адресою: Черкаси, вулиці Остафія Дашковича, 24, навчальний корпус ЧНУ №4, аудиторія 105.

Участь безкоштовна але звісно пандемія вносить свій коректив, тож необхідно дотримуватися посилених санітарно-гігієнічних норм — маска обов’язково!

Попри тривалу перерву спричинену карантинними обмеженнями ми повертаємось до формату зустрічей з цікавими творчими особистостями аби надихнути вас, наші студенти до ще кращих та ще більш творчих пошуків свого шляху у мистецтві. Кожен з наших доповідачів чи авторів майстер-класів вже пройшов певний шлях аби бути орієнтиром, і головне, має можливість своїм досвідом ділитись з нами. Попередні зустрічі відбувались цікаво та залишили свій слід в душах та серцях наших відвідувачів. Маємо надію, що так буде і надалі, а може й краще.

Артка-зустріч повертається. Слідкуйте за анонсами!

Олена Окунєва

Дизайнерка, дослідниця сучасного мистецтва

Олена досить знана в Черкасах дизайнерка. Багато її проєктів Ви неодмінно бачили але можливо не знали хто їх зробив. Попри великий творчій досвід, наукову роботу та звісно ж особисте життя, вона продовжує досліджувати мистецтво та багато публікує матеріалів власних досліджень з сучасного мистецтва на сторінках українського часопису huxley.media, 18000 та багатьох інших виданнях.

Крім цього, Олена є авторкою та постійною ведучою популярного першого україномовного Youtube-каналу про сучасне мистецтво «Horse & Penguin».

Запрошуємо на зустріч!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com