Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Міський науково-практичний семінар з образотворчого мистецтва «ВОСЬМИЙ КОЛІР»

Тема семінару визначається щорічно та охоплює певний напрямок мистецтва; відповідно до обраної теми складається лекційна та практична програма для школярів та студентів, а також визначається тема круглого столу для вчителів та викладачів.

Семінар складається з трьох частин: лекція, практична частина, круглий стіл.

ЛЕКЦІЯ з образотворчого мистецтва від професорсько-викладацького складу кафедри ОДПМ – для школярів старших класів та студентів коледжів. Лекція спрямована на актуалізацію знань та умінь учнів, підвищення рівня їх теоретичних знань та є підготовкою до практичної частини семінару.

КРУГЛИЙ СТІЛ – для вчителів навчальних закладів та викладачів кафедри ОДПМ. Розв`язання нагальних питань шкільного курсу з образотворчого мистецтва та опанування сучасних тенденцій у мистецтві.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА – спільна робота учасників та студентів кафедри ОДПМ над виконанням творчих робіт відповідно до теми семінару; використання отриманих на лекції теоретичних знань.

ВИСТАВКА виконаних робіт, обговорення результатів та нагородження учасників сертифікатами та дипломами. До обговорення робіт запрошується професорсько-викладацький склад кафедри: народний художник України, заслужені художники України та викладачі.

Практичним результатом семінару з образотворчого мистецтва є виконані спільно із школярами та студентами графічні чи живописні роботи за певною тематикою, що можуть експонуватись на місцевих, обласних або всеукраїнських виставках:

  • плакати на соціальну тематику, які можуть надалі експонуватись;
  • ілюстрації до художніх творів, проекти книг чи інших друкованих та поліграфічних видань;
  • мистецькі проекти, такі як ескізи муралів або проекти з благоустрою міста;
  • окремі твори мистецтва та ін.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com