Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

107 тисяч гривень зібрали під час благодійного концерту «Черкаси – місто відважних»

107 000 гривень для підтримки однієї із бригад, яка зараз обороняє Бахмут, зібрали під час благодійного концерту «Черкаси – місто відважних». Його організували студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького, які об’єдналися в благодійний фонд «Молодь make Ukraine», за підтримки Черкаської міської ради.

Перед музичними виступами у залі будинку культури ім. І. Кулика, де відбувався захід, провели доброчинний аукціон. На продаж виставили електронні картини, створені самими ж студентами та іграшку від відомого українського гурту «Без обмежень». У такий спосіб збирали кошти на придбання нового автомобіля для захисників та запчастини для ушкодженої на передовій техніки.

Дуже вдячні студенту 1-го курсу кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Валентину Кудлаю за активну благодійну справу!

»Вдячний за можливість допомогти 4 окремій танковій бригаді, взявши участь у благодійному аукціоні від фонду “Молодь творить Україну”. Загальний збір від концерту досяг відмітки у 107 000 грн – всього за декілька годин» — Валентин Кудлай.

Під час концерту лунали виступи молодіжного українського інді-поп гурту «Tember Blanche» з Києва, інді-рок гурту «KAVA BAND», студентського гурту Черкаського національного університету «VOICES».

Наразі збір коштів для однієї з бригад, яка перебуває в місцях найзапекліших боїв за Україну, триває.
Номер рахунку, на який можна донатити
UA733052990000026007041600788
Хто бажає допомогти:
Посилання на банку?
https://send.monobank.ua/jar/5epgev3TFi

Номер картки: 5375411203684852

Новини Черкаської міської ради: У Черкасах під час концерту збирали кошти для підтримки воїнів

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com