Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

10 років кафедрі

У митців ювілей!

Сьогодні, 27 квітня, о 15:00 відкрилась Художня виставка робіт студентів та викладачів присвячена 10-річчю кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ імені Б.

Хмельницького. Всі бажаючи мають нагоду насолодитись роботами митців з 27 квітня по 13 травня 2012р.

“Пункт”

Черкаські студенти та викладачі виставили свої художні роботи

27 квітня у Черкаському художньому музеї відбудеться відкриття художньої виставки робіт студентів та викладачів до 10-річчя кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Це свято креативу, таланту і свіжості почуттів. Молоді таланти, що формуються як художники-професіонали, творчо зростають, завойовують нові мистецькі горизонти, органічно вбираючи досвід української образотворчої школи. Апологетами школи є відомі черкаські майстри пензля Бондар І. І., Клименко В. І., Фізер І. В. та ін. Виставка діє до 13 травня.

 

Студенти-художники покажуть свої роботи (анонс)

27 квітня у Черкаському художньому музеї відбудеться відкриття художній виставки робіт студентів та викладачів до 10-річчя кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Це свято креативу, таланту і свіжості почуттів. Молоді

таланти, що формуються як художники-професіонали, творчо зростають, завойовують нові мистецькі горизонти, органічно вбираючи досвід української образотворчої школи. Апологетами школи є відомі черкаські майстри пензля Бондар І. І., Клименко В. І., Фізер І. В. та ін. Виставка діятиме до 13 травня. Про це повідомляють організатори.

Прочерк Afisha_30x20

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com