Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Реєстрація на творчі конкурси 2024

З 3 по 10 липня 2024 року відбудеться реєстрація на творчі конкурси з композиції для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Це ваш шанс стати частиною нашої творчої спільноти та розпочати шлях до професійної мистецької кар’єри!

Не пропустіть можливість продемонструвати свій талант та креативність. Реєстрація на творчий конкурс — це перший крок до здійснення ваших мистецьких мрій.
Для реєстрації та отримання детальної інформації звертайтеся до приймальної комісії університету або на кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Мрієте стати професійними художниками? Хочете вдосконалитись у техніках традиційного або сучасного мистецтва? Не знаєте що обрати – 3D чи кераміку, живопис чи мангу, гобелен чи графічний дизайн?

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького саме те місце для майбутніх митців!

Спеціальність 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” чекає на вас!

Детальніше про вступ

Ми — єдині в Черкаській області, хто понад 20 років готує професійних художників у закладах вищої освіти! Якщо ви докладете зусиль та бажання, ви дійсно станете професіоналами та творчий напрямок оберете свій.

Не гайте часу — реєстрація на творчий конкурс розпочинається 3-го липня! Реєстрація на творчі конкурси на бакалаврат 2024 року проходить через електронний кабінет вступника на сайті ЄДЕБО vstup.edbo.gov.ua

Чекаємо саме на Вас!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com