Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відбулася ІІІ всеукраїнська науково-практична конференція

Щорічна науково-практична конференція «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва», відбулася 23 листопада 2016 року у стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за ініціативи кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Початок роботи конференції привітали доктор історичних наук, професор, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенко Сергій Валерійович та доктор педагогічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Десятов Тимофій Михайлович.

Ми дякуємо за активну участь у III Всеукраїнській конференції:

Кращі студенти-доповідачі отримали подяки за свої виступи та підготовлені презентації. Сподіваємось, це стане гарним стартом їх наукового шляху!

conf-odpm-dsc_9006

Приємно, що з кожним роком стає все більше учасників, це підкреслює актуальність теми конференції та небайдужість до розвитку сучасного мистецтва. Тому плануємо розвиватись далі та вийти на новий, міжнародний рівень конференції.

НавігаціяКафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Черкаси,
вул. Остафія Дашковича 24
каб. №368

+380 472 33 10 96